2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ursynów
Magdalena
Dodane 24 kwietnia 2024

Pokojowa / Sprzątanie - hotel 4* Ursynów - praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Warsaw Plaza 4* zlokalizowany przy ulicy Łączyny 5, Warszawa poszukuje osób

na stanowisko: Pokojowa / Pani sprzątająca

Stawka 12 zł za pokój wyjazdowy - to nawet 24 zł netto za godzinę.

Zakres obowiązków:

-sprzątanie oraz utrzymanie czystości pokoi oraz przestrzeni publicznych w Hotelu

-zgłaszanie wszelkich usterek technicznych do Kierownika Zmiany

-zwrot i raportowanie wszelkich przedmiotów pozostawionych przez gości do Kierownika Zmiany

-aktywna współpraca z pozostałymi pracownikami

Wymagania:

-doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Was nauczymy.

-w przypadku cudzoziemców niezbędne jest aktualne pozwolenie na pracę

-dobra organizacja własnego czasu pracy

-dyspozycyjność (weekendy, zmiany popołudniowe)

-poczucie estetyki, uważność i zaangażowanie w pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 705858283