2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 02 kwietnia 2024

Pokojowa/Pracownik Służby Pięter

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pokojowa(-y) Pracownik Służby Pięter

Hampton by Hilton Łódź – to nowoczesny hotel położony w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej, dysponujący 149 pokojami, 3 salami konferencyjnymi, fitness center oraz restauracją.

Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka doceniana przez Gości za komfort, wysoką jakość zakwaterowania, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę.

Zadania:

·        Dbałość o czystość pokoi hotelowych oraz części wspólnych zgodnie ze standardami

·         Przestrzeganie norm higieny oraz bezpieczeństwa pracy

·         Troska o wyposażenie i stan techniczny pokoi oraz części wspólnych

·         Współpraca z innymi działami

Wymagania:

·        Samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Wysoka kultura osobista

·  Znajomość języka polskiego

·  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

·  pracę w przyjaznej atmosferze opartej na szacunku i zaufaniu

· specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton

·         pracę na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

·         Kartę Multisport

·         posiłki w stołówce pracowniczej

 Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Braxton Hotels sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Mołdawskiej 9 LU A1 nr 80, 02-127 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 856412818