2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Słupsk
Dodane 25 kwietnia 2024

Pokojowa - praca w hotelu w Danii

Wynagrodzenie

10 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Oferta pracy - Pokojowa w hotelu***

Start pracy: połowa kwietnia

1. Zakres obowiązków:

Pokojowa: - sprzątanie pokoi w hotelu, zmiana pościeli, odkurzanie kurzy, odkurzanie dywanów, sprzątanie toalety, luster, prace porządkowe - dodatkowa możliwość godzin przy pomocy na kuchni czy sali przy obsłudze klienta

2. Stawka: W skali miesiąca około 7,500 tys zł netto po odjęciu kosztów zakwaterowania i podatków, przy 180 h miesięcznie. W sezonie maj-wrzesień możliwość wypracowania dużej ilosci godzin.

3. Czas pracy: - praca od zaraz (godziny pracy między 7 a 15, lub 8-16, 7 dni w tygodniu - w zależności od umówionych prac do zrobienia, weekendy pracujące na rzecz dnia wolnego w tygodniu

4. Miejsce pracy: Zelandia, zakwaterowanie w hotelu 3500 dkk miesięcznie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 909472511