2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Pokojowa | Pokojowy w 4* Hotelu w centrum Poznania

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Liberté 33 poszukuje pracownika na stanowisko Pokojowa / Pokojowy / Pracownik Służby Pięter

Hotel Liberté 33 BW Premier Collection należy do jednej z największych na świecie sieci hotelowych Best Western. Sieć ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a hotele funkcjonujące pod markami Best Western są w przeszło 100 krajach. Do naszego zespołu poszukujemy pracowników pełnych pozytywnej energii, dla których gościnność jest naturalną potrzebą.

POKOJOWA / POKOJOWY / PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

Zakres obowiązków:

·       Dbanie o czystość w hotelu – sprzątanie pokoi hotelowych, toalet, korytarzy komunikacyjnych

·       Opróżnianie koszy na śmieci

·       Uzupełnianie pojemników z ręcznikami, rękawiczkami ochronnymi, mydłem,

·       Systematyczne raportowanie Kierownikowi Służby Pięter o bieżących stanach magazynowych środków chemicznych i czyszczących

·       W czasie wykonywania pracy obowiązek noszenia kompletnego ubioru służbowego oraz identyfikatora

·       Wykonywanie wszystkich innych poleceń przełożonego, niewymienionych wyżej

·       Zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług

Wymagania:

·       Gotowość do pracy zmianowej

·       Dyspozycyjność oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

·       Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (wg. preferencji)

·        Pracę w stabilnej firmie

·        Możliwość rozwoju

Zapraszamy do składania aplikacji. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w Serwisie jest P1 Nieruchomości Sp. z o.o. 60-751, Poznań wpisany do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP: 779*****61.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911252567