2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Pokojowa/Pokojowy do hotelu

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Znajdujący się  w centrum Gdańska Hotel poszukuje osoby na stanowisko pokojowej/pokojowego w wymiarze całego etatu.

Wymagania:

·        doświadczenie

·         umiejętność pracy w zespole,

·   gotowość do pracy w weekendy

·         umiejętność organizacji pracy własnej,

·         wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Obowiązki:

·         szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości,

·         przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów obiektu,

·         utrzymanie czystości stanowiska pracy.

·         bieżąca dbałość o czystość w pokojach oraz przestrzeniach wspólnych

·         zgłaszanie znalezionych usterek przełożonemu

zgłaszanie rzeczy zaginionych

Oferujemy:

·         stabilność zatrudnienia - praca całoroczna,

·         pracę w zgranym zespole na gdańskim Starym Mieście,

·         elastyczny grafik

·         odpowiednie wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub CV na adres recepcja(małpa)admiralhotel.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 884232597