2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Toruń
Dodane 08 maja 2024

Pokojowa / pokojowy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Butikowy, 4 Gwiazdkowy Hotel 1231 w Toruniu poszukuje osoby na stanowisko pokojowej / pokojowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- utrzymywanie porządku w pokojach i łazienkach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu

- przygotowanie bielizny hotelowej do transportu i jej odbiór

- obsługa maszyn i urządzeń sprzątających

- dbanie o wizerunek hotelu i wysoki standard świadczonych usług

- współpraca z innymi działami firmy, działem technicznym oraz recepcji

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- dyspozycyjność - praca zmianowa, również w weekendy i święta

- uczciwość i dokładność

- wysoka kultura osobista

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- możliwość dopasowania godzin pracy do harmonogramu nauki

- niezbędne narzędzia do pracy

- miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Smooth Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Przedzamcze 6, (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 655659870