2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubelskie
  6. Obsługa hotelowa - Lublin
Dodane Dzisiaj o 07:51

Pokojowa - Lublin (hotel)

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zapraszam do aplikowania osoby na stanowisko: POKOJOWA

Miejsce pracy: Lublin - Jastków

Zadania:

  • dbanie o porządek w pokojach hotelowych i częściach współnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w łazienkach,

  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń,

  • dbanie o porządek powierzchni wspólnych.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • dokładność i sumienność,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowa zlecenie,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (godziny 8.00-16.00),

  • Gwarancję terminowego wypłacania wynagrodzenia,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-16 koordynator Beata tel. 72*******62

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 760382920