2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wisła
Dodane 29 kwietnia 2024

Pokojowa (K/M) - Aries Hotel & Spa Wisła

Lokalizacja

Wisła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Aries Hotel & Spa Wisła powstał w kultowym Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą”. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogacił portfolio grupy Platan Hotels & Resorts.

W 4-gwiazdkowym hotelu znajduje się 89 pokoi ( w tym 14 apartamentów), strefa Wellness z basenem oraz strefą saun i siłownią.

W kwestii smaku Gości rozpieszcza restauracja POLKA, która wraz z przepiękną Oranżerią tworzą przestrzeń konferencyjną i weselną na 210 osób.

Nasi Goście mogą również zrelaksować się w hotelowym Lobby Barze i na urokliwym tarasie nad potokiem.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pokojowa (K/M)

Twoje zadania:

  • Staranne sprzątanie pokoi, apartamentów i łazienek zgodnie ze standardami jakości hotelu Aries.

Twój profil:

  • Przyjazne usposobienie.

  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w zespole.

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Wsparcie i szkolenie wprowadzające niezbędne do objęcia stanowiska.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karnetu sportowego (po okresie próbnym).

  • Zniżki na usługi spółek z grupy.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Aplikuj już dzisiaj!

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 913704546