2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jastarnia
Dodane 23 kwietnia 2024

Pokojowa / Housekeeping - Hotel Dom Zdrojowy Jastarnia!

Lokalizacja

Jastarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Dobry Hotel – місце для кар’єрного розвитку в готельній індустрії!

Ми польська готельна група, яка працює на ринку вже 19 років. Ми керуємо 20 готельними закладами та одним незалежним рестораном, і ми постійно розвиваємось! Приєднуйтесь до нашої команди та створюйте ці дивовижні місця разом з нами!

До об'єкта:

Dom Zdrojowy 4*

Ми шукаємо:

Кімната/домогосподар

робоче місце:

Jastarnia

Що ми можемо вам запропонувати?

проживання в пансіонаті при готелі з повним спорядженням

повний супровід під час впровадження

прийом на роботу на підставі договору доручення або трудового договору

можливість підвищення кваліфікації в зоні Добрий Готель Груп

харчування працівників

пакет пільг (мультиспорткарта, приватне медичне обслуговування)

доступ до групового страхування життя

знижки на готельні та громадські послуги в Групі Добрих Готелів

внутрішні бонусні програми («рекомендуй і заробляй» і «співробітник кварталу»)

можливість скористатися привабливими знижками на навчання в WSB University

Які будуть ваші обов'язки?

підготовка готельних номерів і санвузлів для гостей

заміна засобів гігієни та косметики

прибирання номерів і підтримання чистоти в готелі

Якщо ви:

точний

комунікативний

Вітається польська мова на комунікативному рівні

ви можете працювати в команді

Якщо ви відчуваєте, що хочете стати частиною нашої команди, надішліть нам свою заявку!

Grupa Dobry Hotel – miejsce rozwoju Twoje kariery w branży hotelarskiej!

Jesteśmy polską grupą hotelową obecną na rynku od 19 lat. Zarządzamy 20 obiektami hotelowymi oraz jedną niezależną restauracją i stale rośniemy! Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Do obiektu:

Szukamy:

Pokojowa/Houseman

Miejsce pracy:

Jastarnia

Co możemy Ci zaoferować?

  • zakwaterowanie w pensjonacie niedaleko hotelu z pełnym wyposażeniem

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w Wyższej Szkole Bankowej

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

  • przygotowywanie pokoi hotelowych i łazienek dla Gości

  • wymiana środków higienicznych i kosmetyków

  • sprzątanie pokoi i utrzymanie czystości w hotelu

Jeżeli jesteś:

  • dokładny/a

  • komunikatywny/a

  • język polski na poziomie komunikatywnym mile widziany

  • potrafisz współpracować z zespołem

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jastarnia,

Pomorskie

Pomorskie, Jastarnia
ID: 654165364