2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podlaskie
  6. Obsługa hotelowa - Białystok
  7. Obsługa hotelowa - Młodych
Dodane 15 kwietnia 2024

Pokojowa - hotel Mercure Białystok

Lokalizacja

Białystok, Młodych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pokojową do hotelu Mercure w Białymstoku. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyzspozycyjność i chęci do pracy. Praca zmianowa, także w weekendy, możliwoś pracy na pełny etat oraz dorywczo. Dostępne zmiany: 6-14, 15-23 oraz elastycznie w przedziale godzin 8-19.

Zakres obowiązków: utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych i pracowniczych znajdujących się na terenie obiektu.

Poszukujemy osób sprawnych fizycznie, dokładnych, potrafiących pracować pod presją czasu.

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 lub przesałnie swojej aplikacji.

Prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę City Interhotels Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 49 lok. 407, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Mercure Białystok

ul. Hetmańska 46

15-727 Białystok

www.all.accor.com

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Młodych
ID: 911917074