2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 05 maja 2024

Pokojowa do obiektu noclegowego na ul. Piotrkowskiej w Łodzi

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy pokojową do obiektu noclegowego w Łodzi na ul. Piotrkowskiej (okolice ul. Narutowicza)

Zadania:

  • sprzątanie pokoi z łazienkami

  • dbanie o czystość w pomieszczeniach ogólnodostępnych

  • dbanie o czystość na terenie obiektu

  • przygotowywania śniadań

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • dobra kondycja fizyczna

  • odpowiedzialność

  • samodzielność

Praca w ustalone dni, również w niektóre weekendy, jednozmianowa. Godziny pracy również do ustalenia. Śniadania są przygotowywane od 6 do 11, sprzątanie odbywa się w godzinach 9.00-14/15. Możliwość łączenia.

Umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę.

Możliwość pracy również w innych naszych punktach.

Wymiar godzin do ustalenia: ok. 1/2 etatu, 3/4 etatu

Nie wymagamy doświadczenia, zależy nam na chęci do pracy. Mamy zgrany, pomocny zespół, który wszystkiego nauczy.

Poszukujemy osób do długotrwałej współpracy.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości z numerem do kontaktu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 915262970