2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 14 czerwca 2024

Pokojowa do hotelu

Wynagrodzenie

5 800 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Предлагаем работу в отеле

Обязанности: Уборка помещений и мест общего пользования.

Gdańsk..

График работы: 8.00-16.00, 5-6 дней в неделю. Если работа будет выполнена быстрее и замечаний не будет, то можно быть свободным.

Мы научим вас всему, не зная польского языка и не имея профессионального опыта. Обучение длится от 1 до 3 дней. Оплата за период стажировки включена в заработную плату.

Заработная плата от 5000 злотых нетто в месяц. Я официально регистрируюсь

Контактный телефон +48 501 392 477.

Praca pokojowej w hotelu.

Oferuję pracę pokojowej w hotelu w Gdańsku.

Praca w godzinach 08.00-16.00, 5-6 dni w tygodniu. Jeżeli raport dzienny zostanie wykonany wcześniej i praca jest odebrana bez zastrzeżeń, można skończyć pracę wcześniej.

Zapewniamy szkolenie 1-3 dni, opłata wliczona w wynagrodzenie. Zatrudniamy bez doświadczenia i znajomości języka polskiego.

Wynagrodzenie od 5000 netto miesięcznie. Zatrudnienie legalne- umowa zlecenie.

Kontakt telefoniczny: +48**********77

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 920539988