2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 24 maja 2024

POKOJOWA do Hostelu i Apartamentów w Centrum Poznania

Wynagrodzenie

22 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HOSTEL I APARTAMENTY W CENTRUM POZNANIA poszukuje Pań/Panów na stanowisko POKOJOWA/POKOJOWY

Praca głównie w weekendy i pojedyncze dni tygodnia.

Zakres obowiązków :

  • sprzątanie pokoi hostelowych i apartamentów

  • sprzątanie części wspólnych i ogólnodostępnych

  • obsługa małej pralni

  • drobne zadania zlecone przez Managera

Oferujemy :

  • praca w zgranym Zespole i miłej atmosferze

  • elastyczny grafik

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w tygodniówkach

  • praca na podstawie umowy zlecenie

Chętne osoby zapraszam do przesłania CV przez konto OLX. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli RODO. i

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 631355546