2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Piaseczno
Dodane Dzisiaj o 07:37

Pokojowa/Горничная

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

!Если Вы заинтересованы, прошу писать в WhatsApp +48*******45

Добрый день!

Ищем в наш коллектив человека на должность горничной.

Где?

Zalesie Górne, Dzielnica filmowa, Загородный Комплекс.

Номерной фонд:

15 номеров.

Главная задача - подготовка номеров к сдаче, а именно:

  • Смена постельного белья;

  • Протирание пыли;

  • Протирание стеклянных панелей и зеркал в ванной комнате;

  • Подметание и мытье пола.

Иными словами - наведение чистоты в гостевом номере!

График:

Плавающий, 3/1-3/2 (три дня рабочих/один выходной, три дня рабочих/два выходным и так по цепочке), с 09:00 до 18:00.

Оплата:

4000 zł netto + премии.

Мы не требуем знания польского языка. Предлагаем Вам постоянное место работы, эластичный график и время работы, хорошее вознаграждение в соответствии с Вашими умениями.

! W przypadku zainteresowania proszę o kontakt przez WhatsApp +48*******45

 Dzień Dobry,

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pokojówki.

Gdzie:

Zalesie górne, dzielnica, podmiejski kompleks.

Ilość pokoi:

15 pokoi.

Główne zadania - przygotowywanie pokoi do wynajęcia, a dokładnie:

  • Zmiana pościeli;

  • Ścieranie kurzy;

  • Czyszczenie szyb i luster w łazience;

  • Zamiatanie i mycie podłogi.

Innymi słowy - utrzymywanie porządku w pokoju hotelowym. :)

Grafik:

Elastyczny, 3/1-3/2 (3 dni pracy/1 dzień wolny-3 dni pracy/2 dni wolne-…), w godzinach 09:00-18:00.

Wynagrodzenie:

4000 zł netto miesięcznie + dodatki.

Oferujemy stabilne miejsce pracy, elastyczny grafik i czas pracy, dobre wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom .

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 905911833