2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubuskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zielona Góra
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy w serwisie auto klimatyzacji bez doświadczenia

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Witamy serdecznie i zapraszamy kandydatów na stanowisko podstawowego serwisanta klimatyzacji samochodowych.

Jeśli potrzebujesz zmiany w swojej obecnej pracy albo nie możesz już patrzeć na swojego szefa dołącz do nas! Maturzyści oraz studenci bardzo mile widziani !

Będziesz idealnym kandydatem jeśli posiadasz jedną z poniższych umiejętności:

– Minimum ogólną wiedzę na temat mechaniki samochodowej i/lub układów klimatyzacji

– Lubisz majsterkować

– Cechuje Cię kultura osobista

– Jesteś otwarty na kontakt z klientem

– Posiadasz poczucie humoru i jesteś komunikatywny

  • Uczciwie wynagradzamy (bez rozczarowań), oferujemy szkolenia, rozwój zawodowy oraz pełne wsparcie w pracy przez doświadczonych certyfikowanych pracowników na co kładziemy duży nacisk.

  • Działamy legalnie , posiadamy certyfikaty i uprawnienia.

  • Gwarantujemy pewne atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca od połowy kwietnia do 31 Sierpnia.

Twoim głównym obowiązkiem będzie:

Obsługa maszyny do podstawowego serwisu klimatyzacji w samochodach osobowych, diagnostyka układów klimatyzacji, obsługa klienta, doradztwo.

Praca sezonowa od połowy kwietnia do 31 sierpnia.

Zapraszamy studentów zaocznych - jesteśmy elastyczni

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 902666052