2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Mokotów
Dodane 22 kwietnia 2024

Podreperuj budżet pracuj jako Tajemniczy Klient/Ankieter Zdalny!

Wynagrodzenie

250 - 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Jeśli szukasz pracy dodatkowej, którą łatwo pogodzisz z obowiązkami życia codziennego jak i własną pracą dołącz do naszego zespołu ! Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne przeszkolenie przed jej rozpoczęciem.

Twoim zadaniami będą :

- Audyty Tajemniczego Klienta w sklepach

- Wypełnianiu ankiet testowych w systemie online

- Wyrażaniu opinii na temat testowanych instytucji - Twoje zdanie ma znaczenie !

Czego wymagamy ?

- Umiejętności obiektywnej oceny

- Chęci rozwoju i zdobywania nowych ciekawych doświadczeń

- Dostęp do urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu

- Ukończony 18 rok życia

- Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w powierzone zadania

Co możesz uzyskać?

- Atrakcyjne wynagrodzenia z dodatkowymi premiami

- Profesjonalne przygotowanie do pracy oraz pomoc na każdym jej etapie

- Umowę o dzieło

- Miłą atmosferę

Zaaplikuj już teraz ! Wyślij CV w odpowiedzi na ofertę, czekamy właśnie na Ciebie !

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 869402852