2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Opolskie
  6. Pozostałe - Opole
Dodane 03 maja 2024

Pracownik kuchni, kawiarnia/pub Opole centrum

Wynagrodzenie

22,30 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy masz pasję do przygotowywania deserów i zdrowych przekąsek? Szukamy właśnie Ciebie! Nasza kawiarnia, znana z wyśmienitych deserów lodowych, smoothie, podpłomyków, tostów oraz pysznych śniadań, poszukuje kreatywnego i energicznego pracownika na stanowisko w kuchni.

Obowiązki:

  • Przygotowanie deserów lodowych oraz smoothie zgodnie z ustalonymi recepturami,

  • Komponowanie i serwowanie śniadań oraz lekkich posiłków takich jak tosty i podpłomyki,

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy i sprzętu kuchennego,

  • Zapewnienie przestrzegania standardów sanitarnych i higienicznych,

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnej obsługi klienta i wysokiej jakości serwowanych potraw.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Zamiłowanie do gotowania i przygotowywania posiłków,

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,

  • Pozytywne nastawienie i otwartość na naukę nowych umiejętności.

  • Znajomość języka polskiego w stopniu min. komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze pełnej pasji do gastronomii,

  • Możliwości rozwoju i szkoleń w zakresie kulinariów,

  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do potrzeb zespołu.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć niezapomniane doznania kulinarne dla naszych Gości!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pośrednictwem portalu OLX lub pozostawienie w lokalu. Nasz adres: ul. Rynek 26 w Opolu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 676578664