2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Poczta Polska S.A Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Łódź, ul. Tuwima 38​

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony​,praca od pon-pt w godzinach 07-15.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów umownych oraz nawiązywanie z nimi relacji handlowych,
  • realizacja nałożonych planów sprzedaży,
  • zarządzanie relacjami z klientami umownymi,
  • monitorowanie realizacji umów z klientami umownymi,
  • bieżące monitorowanie rynku i konkurencji,
  • prowadzenie postępowań przetargowych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowaniu relacji z klientami,
  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i własny samochód,który możesz wykorzystać do pracy,
  • posiadasz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,
  • potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do rezultatów, dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz lubisz pracować w zespole.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911052566