2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bytom
Edyta
Dodane 24 kwietnia 2024

Pmocnik magazynowo-produkcyjny

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent nowoczesnych urządzeń do obróbki cieplnej (piece, suszarnie, nagrzewnice) oraz ceramiki technicznej z siedzibą w Bytomiu zatrudni pracownika na stanowisko: pomocnik magazynowy. Aktualna rekrutacja obejmuje 1 wakat. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i do przyuczenia.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku pomocnik magazynowy odpowiedzialna będzie za pomoc w pracach magazynowych, porządkowych oraz usprawnianie pracy pracowników wykwalifikowanych na produkcji. Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku magazynier. Praca jednozmianowa, stacjonarna w Bytomiu.

Zakres obowiązków:

- Prace pomocnicze magazynowe (pakowanie, porządkowanie, przyjmowanie i wydawanie towaru).

- Utrzymanie porządku w obszarze produkcji i magazynu

- Prace pomocnicze przy produkcji pieców przemysłowych (cięcie, transport, malowanie, składanie, porządkowanie).

Wymagania:

- Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

- Zdolności manualne.

- Dobra organizacja pracy.

- Sumienność i staranność – cechy niezbędne.

Mile widziane:

- Prawo jazdy kat.B.

- Uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat), inne formy do uzgodnienia.

- Pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym 7-15.

- Wsparcie w okresie wdrożenia.

- Dodatki socjalne: fundusz świadczeń socjalnych, dopłata do ubezpieczeń grupowych, dodatki okolicznościowe.

- Oferta bezpośrednia od pracodawcy.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909118773