2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bemowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Płytkarz Klinkierowy

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Stone Group Sp z o.o jest liderem w branży montażu elewacji z płytek klinkierowych. Jeśli jesteś doświadczonym płytkarzem dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy: Płytkarza klinkierowego

Miejsce pracy: Warszawa ( mazowieckie)

Zakres obowiązków:

·        układania elewacji z płytek klinkierowych bez fugowania

Doświadczenie:

·        Doświadczenie w montażu klinkieru lub innych okładzin elewacyjnych

Oferujemy:

·        Praca przez cały rok – stabilność zatrudnienia

·        Wysokie stawki

·        Umowa

·        Praca z fajnym zespołem

·        Niezbędne narzędzia pracy i BHP

PRACA OD ZARAZ

Zapraszam do kontaktu.

666 113 033

Компанія Stone Group Sp z o.o. є лідером у галузі монтажу фасадів із клінкерної плитки. Якщо ви досвідчений монтажник плитки, приєднуйтеся до нашої команди!

Зараз шукаємо: Майстра клінкерної плитки

Місце роботи: Варшава (Мазовецьке воєводство)

Обов'язки:

·        укладання фасаду клінкерною плиткою без затирання

Досвід:

·        Досвід монтажу клінкерної та іншої фасадної обшивки

Ми пропонуємо:

·        Робота цілий рік - стабільність працевлаштування

·        Високі ставки

· Угода

·         Робота з чудовою командою

·        Необхідні засоби праці та охорони праці

РОБОТА ВІДРАЗУ

Не соромтеся звертатися до мене.

66*******33

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 839069320