2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wysokie Mazowieckie
Dodane 04 kwietnia 2024

Plus i Polsat Box Specjalista ds. Sprzedaży Wysokie Mazowieckie

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej PLUS i Polsat BOX poszukuje:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie (ul. Rynek Piłsudskiego 79A)

Twój zakres obowiązków:

· Obsługa Klientów Plusa i Polsat BOX w Punkcie Sprzedaży

· Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

· Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

· Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

· Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

· Sporządzanie analiz sprzedażowych

· Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

· Praca od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 + co druga sobota 9:00-14:00 (za sobotę 1 dzień wolny w tygodniu)

Nasze wymagania:

· Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

· Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

· Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

· Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

· Wykształcenie minimum średnie

· Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

· Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

· Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i dodatki za wykonane cele sprzedażowe.

· Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska

· Profesjonalne wdrożenie i wsparcie

Poszukujemy osób ambitnych i zdeterminowanych, chcących pozostać w naszym zespole na dłużej.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 719132858