2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Białystok
  7. Zarządzanie produkcją - Dojlidy
Dodane 25 kwietnia 2024

Płatny Staż w zespole Analiz Produkcyjnych

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja danych produkcyjnych

  • wsparcie w analizie danych oraz identyfikacja trendów

  • przygotowywanie raportów, prezentowanie wyników

  • wsparcie projektów związanych z automatyzacja systemu raportowania oraz rozwoju systemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • student ostatniego roku (preferowane kierunki techniczne, informatyka)

  • biegła znajomość Microsoft Excel (mile widziana znajomość Power BI)

  • umiejętności analitycznego myślenia, identyfikowania trendów, poszukiwania rozwiązań

  • zainteresowanie procesami produkcyjnymi i metodologią lean manufacturing

Oferujemy

  • płatny staż w okresie 6 m-cy

  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

  • możliwość zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej i wykorzystanie jej w praktyce

Cv wraz z podana poniżej klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na e-mail podany w danych kontaktowych.

Pamiętaj by w dokumentach zamieścić odpowiednią klauzulę RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Rosti Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Myśliwska 18, 15-569 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 Zajrzyj do nas www.youtube.com/watch?v=hy0pQckWG9I&feature=youtu.be

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 909509966