2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nysa
Jolanta
Dodane Dzisiaj o 20:09

Płatny staż w Dziale Zarządzania Jakością

Lokalizacja

Nysa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intersnack Poland sp. z o.o. poszukuje Stażystki / Stażysty w Dziale Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: Nysa

Długość trwania stażu: 3 – 6 miesięcy

Twoje zadania:

  • Wsparcie w aktualizacji i opracowywaniu dokumentacji systemu zarządzania jakością;

  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie systemu zarządzania jakością;

  • Uczestnictwo w wewnętrznych audytach higienicznych oraz czynny udział w opracowaniu raportów w tych audytów;

  • Przygotowywanie i dystrybucja materiałów szkoleniowe dotyczących systemu zarządzania jakością oraz GMP i GHP;

  • Wsparcie Lidera Systemów Jakości w codziennej pracy.

Szukamy osób, które:

  • Mają wyższe wykształcenie – min. inżynierskie w obszarze systemów zarządzania jakością, technologii żywności lub pokrewnym;

  • Są dostępne 5 dni w tygodniu;

  • Posiadają certyfikat audytora wewnętrznego systemu HACCP lub ISO 9001;

  • Znają standardy zarządzania jakością oraz HACCP;

  • Biegle posługują się pakietem MS Office;

  • Znają język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje i przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim;

  • Są sumienne i samodzielne;

  • Potrafią analizować procesy i przygotowywać raporty.

Co oferujemy:

  • Płatny staż na okres max. 6 miesięcy;

  • Możliwość nauki i rozwoju w międzynarodowej firmie z branży FMCG;

  • Wsparcie Opiekuna przez cały okres stażu;

  • Kulturę opartą na współpracy i otwartości.

Zapraszamy do aplikowania. Może to właśnie Ty dołączysz do naszej paczki!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 807460561