2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Rataje
Dodane 31 maja 2024

Płatny staż w administracji kancelarii prawnej

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Kancelaria JUDEK. GÓRSKA. Radcy prawni. Doradcy podatkowi. Poszukuje kandydata/kandydatki na

PŁATNY ROCZNY STAŻ

W OBSŁUDZE ADMINISTRACYNEJ KANCELARII

Dla kogo

Jeśli jesteś:

  • Studentem lub absolwentem (preferowane kierunki: prawo lub administracja oraz pokrewne),

  • Osobą zorganizowaną, dokładną i odpowiedzialną,

  • Zainteresowany/ zainteresowana poznaniem funkcjonowania kancelarii prawnej, obiegu dokumentów, sposobów zarządzania procesami sądowymi i innymi sprawami w toku

zapraszamy Cię na roczny staż w obsłudze administracyjnej Kancelarii.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa poczty przychodzącej (listy polecone + portale sądowe) – rejestracja przesyłek w systemie, wstępne określanie terminów na odpowiedź, skanowanie & umieszczanie w folderach spraw, umieszczanie w aktach,

  • Kontakty z sądami, komornikami i organami odnośnie do prowadzonych przez kancelarię spraw,

  • Archiwizacja spraw.

Wymiar czasu pracy

20 – 25 h tygodniowo, 5 dni w tygodniu x 4-5 h

Forma zatrudnienia & wynagrodzenie

Forma zatrudnienia zostanie ustalona w uzgodnieniu z wybranym kandydatem/kandydatką.

Staż jest stażem płatnym przez cały okres jego trwania.

Co zyskasz

  • Roczne doświadczenie w pracy administracyjnej w kancelarii.

  • Znajomość narzędzi informatycznych wykorzystywanych w zarządzaniu kancelarią.

  • Jeśli myślisz o pracy jako radca prawny lub adwokat albo o pracy w obsłudze administracyjnej kancelarii, przekonasz się, czy to coś dla Ciebie. Dowiesz się jak reagujesz, gdy od Twojej pracy może zależeć czy apelacja zostanie prawidłowo wniesiona albo czy świadek stawi się na rozprawie.

  • Jeśli studiujesz prawo, poznasz w praktyce działanie przepisów proceduralnych, przede wszystkim Kodeksu postępowania cywilnego oraz kodeksu postępowania administracyjnego i ustawy o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dostępnej pod linkiem podanym niżej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 739137445