2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wola
Dodane 14 czerwca 2024

Płatny staż zdalny: Copywriting [orzeczenie o niepełnosprawności]

Wynagrodzenie

2 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności w obszarze copywritingu? Zapewniamy płatny staż zdalny, który pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży.

Poszukujemy ambitnych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasza oferta stażu zapewnia elastyczność i swobodę pracy zdalnej. Bez względu na Twoją niepełnosprawność, dajemy Ci szansę wykorzystania swojego talentu i pasji do pisania w profesjonalnym środowisku.

Dzięki naszemu stażowi zdalnemu, zdobędziesz praktyczne umiejętności copywriterskie.

Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspólnie tworzyć efektywne treści reklamowe i promocyjne, pracując zdalnie i dostosowując się do Twoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie tekstów na strony WWW firm z różnych branż,

  • zarządzanie treściami na portalach społecznościowych,

  • uczestnictwo w szkoleniach,

  • tworzenie tekstów (także z ChatGPT),

  • optymalizacji SEO tekstów,

  • zarządzanie mediami społecznościowymi,

  • opcjonalnie: pozycjonowania stron WWW

  • opcjonalnie: tworzenia stron WWW (webmaster)

Nasze wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności,

  • miejsce zamieszkania na terenie województwa mazowieckiego - obowiązkowy udział w warsztatach w Płocku lub Warszawie,

  • umiejętność pracy z tekstem,

  • komputer i dostęp do Internetu,

  • chęci do pracy i rozwoju :-)

To oferujemy

  • możliwość nabycia praktycznego doświadczenia,

  • zaświadczenie nabycia kwalifikacji copywritera (CERTYFIKAT),

  • tryb 100% zdalny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920644568