2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Poznań
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 11 maja 2024

Asystentka ds Administracyjno - biurowych

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta spółki z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osoby do kancelarii na stanowisku: Asystentka ds. administracyjno - biurowych

Główne zadania na stanowisku to:

  • administracyjne wsparcie pracy biura,

  • wykonywanie prac administracyjnych,

  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania, zarządzanie zakupami biurowymi,

  • kontakt i utrzymywanie relacji klientami

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

•       wykształcenia wyższego min 4,5 rok studiów

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • komunikatywności,

  • umiejętności obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym,

  • umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy: docelowo zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

·       Pracę w stabilnej kancelarii w dynamicznym ambitnym zespole.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i dokładność w realizowaniu zadań,

  • komunikatywność i otwartość,

  • dojrzałość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 761030777