2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Łazarz
Dodane 30 kwietnia 2024

Płatny Staż Asystent Projektanta w biurze projek. GAZ praktyka na upra

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma projektowo-wykonawcza REMKON z branży gazowniczej poszukuje studentów lub absolwentów z Poznania i okolic na płatny staż absolwencki od 1 do 3 miesięcy. Po odbyciu stażu po 1 lub po 3 miesiącach jest możliwość zatrudnienia w firmie na stanowisku Asystent Projektanta i odbywania praktyk zawodowych na uprawnienia budowlane.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace administracyjne związane z procesem budowy przyłączy gazu

  • Wyszukiwanie działek w geoportalu i przygotowywanie wniosków o wypis z rejestru gruntów

  • Przygotowywanie wniosków na uzgadnianie lokalizacji przyłącza gazu, zajęcie pasa drogowego,

  • Opracowywanie uproszczonych projektów przyłączy gazu

  • Kontakt z urzędami, Inwestorem, Klientem

  • Archiwizacja dokumentów

  • Sporządzanie projektów organizacji ruchu

CO WYMAGAMY:

  • Studenci/Absolwenci mile widziani kierunku Inżynieria Środowiska, Gospodarka Przestrzenna i pokrewne kierunki branżowe

  • Dobra znajomość Autocada 2D, mile widziana znajomość programów branżowych – profil koordynator

  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność

  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na naukę i poznanie nowego środowiska

CO OFERUJEMY:

  • Elastyczny czas stażu

  • Możliwość zatrudnienia po odbytym stażu

  • Możliwość odbycia praktyk jako Asystent Projektanta (studenci/absolwenci kierunku Inżynieria Środowiska)

  • Praktyczne poznanie całego procesu inwestycyjnego projektowania infrastruktury gazowej

  • Płatny staż 2000 zł netto za miesiąc

  • Premie za efekty pracy

  • Wyjazdy na budowę przyłączy gazowych i uczestniczenie w odbiorach przyłączy przez Polską Spółkę Gazownictwa

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy

Miejsce pracy: Poznań Łazarz

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 911964027