2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 18 kwietnia 2024

Płatne Praktyki w Centrum Dystrybucji

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Pracując z nami otrzymasz:

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie;

  • otrzymasz gruntowne przeszkolenie i pełne wsparcie z naszej strony

  • elastyczne godziny pracy

  • pożytecznie spędzone trzy miesiące (lipiec-wrzesień) z naprawdę fajnymi ludźmi;

  • swobodną atmosferę pracy: u nas nie ma dress code’u;

  • skandynawską kulturę pracy, a co najważniejsze: work-life-balance.

Jakie zadania czekaja na Ciebie?

  • Wsparcie w tworzeniu instrukcji procesowych;

  • Współpraca z liderami i pracownikami magazynu;

  • Optymalizowanie procesów;

  • Możliwość kreowania własnych pomysłów, tworzenie dokumentacji.

Idealnie jeśli:

  • Jesteś osobą kreatywną i pełną pomysłów

  • Masz pozytywne nastawienie do nauki i nowych wyzwań

  • Umiesz i chcesz pracować w zespole

  • ędziesz z uśmiechem i zaangażowaniem przychodzić do pracy

  • Czujesz się jak ryba w wodzie, kiedy masz możliwość usprawnienia jakiegoś procesu, projektu czy sposobu działania

  • nasz na poziomie komunikatywnym język angielski (nie jest to wymóg konieczny).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911277444