2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Kujawsko-pomorskie
  5. Badania i rozwój - Aleksandrów Kujawski
Kamil
Dodane 25 kwietnia 2024

Płatne Praktyki Studenckie dla studentów kierunków Chemicznych

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Agrii Polska Sp. z o.o. ! Należymy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów posypowych, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy: Pomocy do nowo otwartego, nowoczesnego Laboratorium Nawozów Dolisntych.

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski

Tryb pracy: stacjonarny

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Zadania:

o Kontrola jakości surowców, półproduktów i produktów gotowych,

o Analiza parametrów fizykochemicznych produktu gotowego,

o Analiza elementarna surowców, półproduktów i produktów gotowych,

o Prowadzenie dokumentacji jakościowej,

o Opracowywanie wyników badań i sporządzanie sprawozdań,

o Udział w tworzeniu nowych formulacji nawozowych,

o Przygotowanie materiału roślinnego i analiza elementarna tkanek roślinnych i ziarna.

Wymagania:

o Student/ka ostatniego roku lub absolwent/ka studiów o profilu chemicznym lub pokrewnym,

o Dyspozycyjność w wymiarze 20 h/tyg,

o Znajomość obsługi aparatury laboratoryjnej,

o Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

o Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,

o Gotowość do stałego uczenia się i rozwoju,

o Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, dobra organizacja,

o Sumienność, dokładność, rzetelność.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agrii Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 911007575