2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rawa Mazowiecka
Dodane 15 kwietnia 2024

Płatne praktyki asystenckie w biurze / Rawa Maz. - maj-październik

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Private Label Tissue Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka, ul. Mszczonowska 36

www.pltissue.pl

Rekrutujemy osobę na półroczne płatne praktyki asystenckie- projekt prowadzony wspólnie z Urzędem Pracy, okres programu: maj- październik 2024.

Warunek konieczny- miejsce zamieszkania- powiat rawski, brak zatrudnienia na koniec kwietnia.

Nie musisz mieć doświadczenia,  ważna jest dokładność, motywacja i chęć nauki.

 Na tym stanowisku będą powierzone następujące zadania:

- segregacja, skanowanie i archiwizacja dokumentacji

- wprowadzanie danych w programach operacyjnych

- korespondencja mailowa i telefoniczna z klientami i dostawcami

- inne zadania asystenckie

Uzyskane umiejętności zawodowe:

- obsługa urządzeń biurowych

- obsługa programu operacyjnego

- poznanie zasad współpracy z klientami

- poznanie dokumentacji handlowej i produkcyjnej

- poznanie specyfiki działania firmy produkcyjno-handlowej i jej działów

Zapewniamy:

- szkolenie merytoryczne przygotowujące do codziennej pracy

- bardzo dobre warunki pracy

- przyjazną atmosferę w pracy

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal OLX, załączając CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 911988894