2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Mszczonów
Dodane 22 maja 2024

Płatna Praktyka w Transporcie

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do firmy, która od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju logistyki na świecie i sprawdź, jak pracują #Zawodowcy!

Nasz adres to: ul. Tarczyńska 111A, 96-320 Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • poznawanie specyfiki pracy w transporcie

  • wspieranie doświadczonych pracowników w codziennych zadaniach

  • uczestniczenie w realizacji transportu drogowego

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem szkoły średniej / studiów (mile widziane kierunki: spedycja, transport, logistyka)

  • komunikujesz się w języku angielskim

  • jesteś dyspozycyjny 40 godzin w tygodniu

  • potrafisz odnaleźć się w nowych sytuacjach

  • potrafisz pracować zespołowo

To oferujemy

  • płatną praktykę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie procesu transportowego

  • umowę o pracę po pozytywnym ukończeniu praktyk

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 916891225