2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Opolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Grodziec
Dodane 22 kwietnia 2024

Płatna praktyka/staż dla studenta, w dziale dotacji (Grodziec)

Wynagrodzenie

1 499 - 1 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodziec

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Kancelaria doradcza BM Partners z Grodźca k/Ozimka poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Praktykant w w dziale pozyskiwania dotacji unijnych

Wymagania ogólne (niezbędne):

1.      Ukończony 18 rok życia.

2.      Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw

publicznych.

3. Status studenta

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

1.      Minimum wykształcenie średnie. Mile widziany profil ekonomiczny.

2.      Znajomość problematyki w zakresie realizacji projektów z udziałem środków UE.

3.      Biegła znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office oraz Internetu.

4.      Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, Youtube).

5.      Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

6.      Zmysł organizacyjny, inicjatywa, kreatywność.

7.      Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

8.      Prawo jazdy kategorii B.

9.      Umiejętność redagowania pism.

Inne oczekiwania:

1.     Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

1.      Przygotowywanie wniosków o dotację w ramach dotacji z PROW

2.      Stała współpraca z klientami.

3.      Opracowywanie i dystrybucja materiałów promocyjnych oraz informacyjnych.

4.      Świadczenie usług doradczych w zakresie dotacji.

5.      Monitorowanie realizowanych projektów.

6.      Branie udziału w szkoleniach i konferencjach wynikających z zakresu obowiązków.

7.      Inne zadanie powierzone przez dyrektora biura.

Warunki pracy:

1.      Oferujemy szkolenie z zakresu dotacji PROW.

2.      Wymiar czasu pracy – praktyka/staż płatna (pełny wymiar czau pracy)

3.      Miejsce pracy: 46-040 Grodziec, ul. Częstochowska 66,

4.      Przewidywane zatrudnienie: umowa o praktykę/staż

Wymagane dokumenty:

1.      Życiorys (CV) – z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej. CV powinno zostać opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

2.      Oświadczenie o spełnianiu wymagań ogólnych.

3.      Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje.

4.      Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.

5.      Oświadczenie w zakresie RODO.

Składanie ofert:

1.      Oferty należy składać elektronicznie lub w biurze - 46-040 Grodziec, ul. Częstochowska 66.

2.      Oferty niekompletne lub nie spełniające wymagań zostaną odrzucone.

3.     Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania zostaną powiadomieni o miejscu  i czasie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Lokalizacja

Grodziec,

Opolskie

Opolskie, Grodziec
ID: 679786818