2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Anna
Dodane 25 kwietnia 2024

PLANISTA - Specjalista ds. planowania

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także zwiększeniem zamówień od Klienta, firma HANZA POLAND poszukuje pracowników na stanowisko:

Planista

Opis stanowiska:

- przygotowanie planów produkcyjnych opracowanych na podstawie przewidywanego poziomu sprzedaży oraz koniecznego zaangażowania mocy produkcyjnych i potrzeb materiałowych,

- monitorowanie aktualnych i przeterminowanych zleceń produkcyjnych,

- reagowanie na sygnały o możliwych opóźnieniach w produkcji i realizacji projektów,

- informowanie klientów o aktualnym stanie zleceń i fazie produkcji,

- bieżący monitoring stanu zapasów magazynowych według potrzeb procesu produkcji,

- przygotowanie i szczegółowe monitorowanie wykonania planu tygodniowego,

- aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów,

- przygotowanie i nadzorowanie realizacji planów sprzedaży,

- obsługa zamówień od Klientów (rejestracja zamówienia, potwierdzanie zamówienia zgodnie z planem produkcyjnym i obsługa faktur)

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

- dyspozycyjność, dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków

- umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,

- możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

- prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,

- karnety sportowe po okresie próbnym,

- premie na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

- premie wakacyjne,

- nieprzeciętnie dobry zespół pracowników, niekorporacyjną atmosferę pracy,

- spotkania i wyjazdy integracyjne,

- elastyczny czas pracy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hanza Poland Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Al. Jerozolimskie 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 807789422