2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Koszalin
Dział HR
Dodane 03 maja 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Stanowisko: Planista produkcji

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planów produkcyjnych uwzględniających zapotrzebowanie na produkty, dostępność surowców i zasobów, oraz inne czynniki wpływające na proces produkcyjny
  • Monitorowanie postępu produkcji oraz identyfikowanie potencjalnych zagrożeń dla terminowego wykonania planu
  • Monitorowanie i aktualizacja harmonogramów produkcji w zależności od zmian w zamówieniach i dostawach.
  • Współpraca z zespołem produkcji, magazynem i działem sprzedaży w celu optymalizacji procesów planowania
  • Identyfikacja i rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z produkcją.
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z planowaniem produkcji.
  • Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów, standaryzacja raportowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - minimum 1 rok
  • Znajomość procesów planowania produkcji oraz narzędzi wspomagających (doświadczenie z systemami ERP).
  • Znajomość narzędzi i metod planowania produkcji
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności komunikacyjne oraz współpraca z różnymi działami firmy.
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciekawą, pełną wyzwań praca
  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
  • Prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED już od 2,00 pln za miesiąc
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości 50% lub 100%
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
  • Pikniki rodzinne i sportowe
  • Paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych - poleć kandydata do pracy i zyskaj - 2500 brutto (za polecenie pracowników produkcji, monterów, elektromonterów, ślusarzy, magazynierów, pracowników gospodarczych) lub 3500 brutto czy 5500 brutto za stanowiska eksperckie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914651668