2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Zielona Góra
Dodane 15 kwietnia 2024

Planista produkcji

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szwedzka Grupa Reac zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.

Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Nowym Kisielinie poszukujemy kandydatów na stanowisko: PLANISTA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży

  • bieżący nadzór nad postępem planu produkcyjnego

  • nadzór nad zapewnieniem terminowej realizacji zleceń oraz efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych

  • monitorowanie stanów magazynowych komponentów składowych oraz materiałów surowych używanych w procesie produkcyjnym

  • tworzenie zestawień, analiz, raportów na potrzeby firmy

  • ścisła współpraca z działem logistyki, zakupów, administracji oraz zarządem

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji

  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego

  • znajomość zasad i technik stosowanych w przebiegu produkcji oraz zarządzania jakością

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań

    OFERUJEMY:

  • praca pn. - pt. 7:00-15:00

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki płacowe - wynagrodzenie na czas!

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)

  • pożyczki pracownicze

  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu: 51*******23

Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAC Components Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1, 66-002 Zielona Góra, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji” Administratorem danych jest Reac Components Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 703010166