2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Łódź
  7. Zarządzanie produkcją - Polesie
Dodane 05 czerwca 2024

Planista produkcji. Asystent kierownika produkcji.

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy renomowaną firmą produkującą pojazdy użytkowe. Specjalizujemy się w nietypowych zabudowach pojazdów ciężarowych i montażach urządzeń HDS oraz innych.

Nasza siedziba znajduje się na terenie Łodzi, ulica Nowe Sady 23.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z kierownikiem produkcji.

  • Nadzór nad zleceniami produkcyjnymi.

  • Nadzór nad realizacją zadań przez pracowników, kontrola czasu pracy.

  • Tworzenie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych.

  • Tworzenie instrukcji - projektowanie procesów produkcyjnych.

  • Wsparcie działu zaopatrzenia.

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.

  • Obsługa pakietu MS Office.

  • Mile widziane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

    Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, lub wykształcenia kierunkowego - zarządzanie i inżynieria pracy lub pokrewne.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki w zależności od umiejętności.

  • indywidualne podejście do potrzeb pracownika

  • umowa o pracę na czas nieokreślony

  • stałe godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku

  • szeroki wachlarz niezbędnych do pracy narzędzi

Proszę wysyłać CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 919785166