2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Szaflary
Dodane 16 kwietnia 2024

Placowy - pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Szaflary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Magda Plant Based z siedzibą w Szalfarach poszukuje pracownika gospodarczego na stanowisko placowy do swojego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie placu (prace porządkowe, koszenie trawy, odśnieżanie)

  • Zbieranie i segregacja odpadków

  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzętu

  • Przygotowywanie i utrzymanie materiałów ekspozycyjnych na placu

  • Pomoc w załadunku i rozładunku towarów

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i maszyn gospodarczych

  • Zdolność do pracy w zespole oraz do samodzielnej organizacji pracy

  • Sprawność fizyczna oraz zdolność do pracy w warunkach zewnętrznych, również przy zmieniających się warunkach atmosferycznych

  • Możliwość pracy w systemie zmianowym oraz elastyczność czasowa

  • Mile widziane uprawnienia UDT - wózki widłowe

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie współpracowników

  • Realną możliwość rozwoju

Jeśli lubisz pracę zorganizowaną, jesteś dokładny, a także potrafisz sprawnie działać w dynamicznym otoczeniu, ta oferta może być dla Ciebie idealna! Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Szaflary,

Małopolskie

Małopolskie, Szaflary
ID: 912176575