2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Pizzerman/Pizzaiolo

Wynagrodzenie

35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz pasją na samodzielne stanowisko pizzermana/pizzaiolo w Punto Bianco Pizza w centrum Gdańska. Wymagamy dyspozycyjności, rzetelności oraz dobrej organizacji pracy w niewielkim zespole. Oferujemy stabilne zatrudnienie, przyjazne warunki pracy, możliwość rozwoju i dużą samodzielność, a w zamian oczekujemy zaangażowania, uśmiechu na twarzy oraz dbania o najwyższe standardy obsługi naszych klientów.

Warunki pracy: praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik

Obowiązki: przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami lokalu, dbanie o swoje stanowisko pracy, współpraca z pozostałymi członkami naszej załogi

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914480404