2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Zawiercie
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 06 czerwca 2024

Pizzerman La Stazione

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracowników na stanowisko Pizzerman

Miejsce pracy:

Restauracja La Stazione Zawiercie ul. 3-go Maja 4

Obowiązki:

* przygotowywanie potraw oraz dbanie o jakoś zgodnie z wytycznymi

* przyjmowanie dostaw

* utrzymywanie czystości w miejscu pracy

*współpraca w zespole

Wymagania:

*mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

*książeczka zdrowia (również możliwość jej wyrobienia)

*bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

 i pod presją czasu

*samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

* wysoka kultura osobista

*dyspozycyjność i uczciwość

Zapewniamy

*stałe warunki zatrudnienia

*umowę o pracę

*pracę w równoważnych systemie

*pracę w doświadczonym zespole

Cv wraz z dopisana klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 920370475