2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Bydgoszcz
Dodane 04 kwietnia 2024

Pizzerman/Kucharz/Pomoc kuchenna - lokal na Starym Rynku w Bydgoszczy

Wynagrodzenie

26 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników na stanowisko Pizzermana/Kucharza/Pomocy kuchennej do restauracji Pizza Pasta, znajdującej się na bydgoskim Starym Rynku.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, uśmiechniętą i otwartą na ludzi oraz nowe doświadczenia wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem.

Jako pracownik naszych lokali odpowiedzialny będziesz za przygotowywanie naszym Gościom wyjątkowych dań z wyśmienitej jakości produktów, oraz utrzymanie swojego stanowiska pracy w idealnej czystości.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z naszymi najwyższymi standardami

  • Przygotowywanie produkcji (pomoc kuchenna)

  • Utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (nie jest to kryterium obowiązkowe)

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowania w życie lokalu oraz w wypełniane obowiązki - oczekujemy tego od siebie nawzajem, bo współpraca to u nas podstawa

  • Otwartość na postawione cele

  • Pozytywne nastawienie do życia i uśmiech od ucha do ucha

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze (minimum 3-4 dni tygodniowo) - z elastycznym grafikiem

  • Stawka godzinowa – od 22 zł netto (kucharz - w zależności od doświadczenia) lub od 18 zł netto (pomoc kuchenna)

  • Dodatkowe świadczenia i bonusy

  • Szkolenia

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 699925131