2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdynia
  7. Kelner, barman, barista - Obłuże
Dodane 13 maja 2024

Pizzeria Pogórzanka na gdyńskim Obłużu zatrudni kelnerkę.

Wynagrodzenie

24 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Obłuże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz doświadczenie w gastronomii lub szybko się uczysz i naprawdę chcesz pracować? Obsługa Gości na miejscu jak również przez telefon nie będzie dla Ciebie problemem? Jesteś osobą kulturalną, kontaktową oraz uśmiechniętą? Zgłoś się i przyjdź z nami porozmawiaj.

Opis stanowiska

  • obsługa Gości w lokalu

  • obsługa zamówień telefonicznych

  • dbanie o czystość i porządek

Wymagania:

  • profesjonalne podejście do obowiązków

  • chęć nauki nowych umiejętności

  • książeczka sanepidowska lub chęć wyrobienia

  • dyspozycyjność oraz punktualność

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną pracę w lokalu z pysznym jedzeniem oraz zgranym, bezkonfliktowym zespołem

  • umowę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz napiwki dzielone na cały zespół

  • grafik na cały miesiąc

  • 27,70 zł netto student, 24 zł netto osoba powyżej 26 roku

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesłać na maila lub poprzez formularz na stronie. W razie pytań napisz, odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Obłuże
ID: 918099799