2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Stary Sącz
Dodane 02 kwietnia 2024

Pizzeria Domino w Starym Sączu zatrudni kucharkę

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kucharki do przygotowywania pizzy oraz dań obiadowych

Mile widziane doświadczenie w branży ( ale niekonieczne - możemy przyuczyć)

Praca na pełen etat (umowa o pracę)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami.

  • Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań.

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

  • Praca w zespole.

  • Przygotowywanie składników do gotowania.

  • Kontrola jakości żywności i zapasów.

  • Obsługa klientów.

  • Praca w warunkach presji czasu.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

  • .Sumienność i pozytywne nastawienie

  • Chęć do pracy i nauki

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność.

  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Wytrzymałość fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 909053635