2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Kębłowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Pizzer - do przuczenia

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kębłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIS STANOWISKA: Organizacja i nadzór nad stanowiskiem pracy Dbałość o standardy wydawanych dań Realizowanie wyznaczonych celów Bieżąca kontrola stanów magazynowych i tworzenie zamówień na własnym dziale Praca w restauracji typu zajazd - bistro

WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Dobra organizacja własnej pracy Dyspozycyjność Umiejętność pracy pod presją czasu Książeczka sanepidowska

OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy samodzielność na powierzonym stanowisku miłą atmosferę w zespole.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez olx lub na nasz adres mailowy

Lokalizacja

Kębłowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kębłowo
ID: 658258429