2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Tarnów
Dodane 07 kwietnia 2024

Pizzer/Pizzaiolo

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego pizzera, który dołączy do naszego zespołu. Lub osoby do nauki zawodu. Jeśli jesteś pasjonatem kuchni włoskiej, lubisz pracę w dynamicznym środowisku i chciałbyś być częścią naszej pizzerii, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowywaniu pizzy, zarówno tradycyjnej jak i nietypowych kombinacji smakowych.

  • Znajomość technik wyrabiania ciasta i pracy z piecem do pizzy.

  • Umiejętność przygotowywania sosów, marynat i dodatków do pizzy.

  • Zdolność do pracy w zespole i utrzymywania wysokiego tempa pracy.

  • Kreatywność w tworzeniu nowych smaków i wyglądzie pizzy.

  • Umiejętność organizacji pracy i dbałość o higienę w kuchni.

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego lub angielskiego.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pizzy zgodnie z naszym menu i standardami jakości.

  • Tworzenie nowych, kreatywnych kombinacji smakowych i wyglądu pizzy.

  • Przygotowywanie ciasta i sosów według naszych receptur.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni.

  • Zapewnienie wysokiej jakości przygotowywanych dań i terminowość ich dostarczenia.

  • Współpraca z zespołem kuchennym i obsługą.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej pizzerii.

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności kulinarnych.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z krótkim listem motywacyjnym lub zgłoszenie się osobiście do naszej pizzerii.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu i będziesz tworzyć wyjątkowe i smaczne pizze dla naszych klientów. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pizzeria Biały Piec

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 874120518