2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Krzyki
Dodane 11 kwietnia 2024

Pizzer do Pizzerii NOCNEJ w okolicy Gaj/Krzyki we Wrocławiu.

Wynagrodzenie

8 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do wypieku pizzy w piecu elektrycznym na siatkach. Samodzielne stanowisko. Możliwe przeszkolenie osoby bez doświadczenia. Praca w godzinach 17:00 - 03:00 weekendy 14:00 - 03:00

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie produktów i stanowiska pracy

  • przyjmowanie zleceń

  • realizacja i kompletowanie zamówień

  • dbanie o czystość i porządek w czasie zmiany i po zakończeniu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

orientacji w okolicy (dowozy), organizacji swojego miejsca pracy, punktualności, współpracy z całym zespołem, kultury i opanowania.

Forma zatrudnienia i sposób rozliczania (co dziennie, tygodniowo, miesięcznie), dostosowana do potrzeb kandydata

KONTAKT telefonicznie PO godzinie 12:00 (5******32) lub osobiście Al. Armii Krajowej 8b po godzinie 17:00

Poszukujemy również kierowców, więc jeśli masz kat.B (i najlepiej własne auto) to dzwoń.

51*******32

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911032058