2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Przasnysz
Dodane 19 kwietnia 2024

Pizzaiolo/ Pizzer, kucharz-ka oraz Barman-ka w Ti Adore

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Nowo powstająca restauracja w Przasnyszu zatrudni:

! proszę napisać wysyłając CV, na które ze stanowisk składasz kandydaturę !

1. Pizzaiolo/ Pizzer

Mile widziane doświadczenie przy plackach. Reszty nauczymy, przekażemy standaryzację wykonania i jakości.

Wymagania:

  • Chęć rozwoju i nauki

  • Dyspozycyjność w tygodniu i weekendy

  • Schludność

Zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku pizzaiolo

  • pilnowanie stanów magazynowych

  • wydawanie placków zgodzie z standaryzacją

  • dbanie swoją pracą i zachowaniem o wizerunek restauracji

  • utrzymywanie w nienagannym porządku stanowiska pracy

  • przygotowanie ciasta (nauczymy)

Stawka: od 29 zł w górę

2. Kucharz (ka)

Mile widziane doświadczenie w kuchni włoskiej. Reszty nauczymy, przekażemy standaryzację wykonania i jakości.

Wymagania:

  • ogólne podstawy gotowania

  • praca na stanowisku kucharza

  • Pilnowanie stanów magazynowych

  • wydawanie dań zgodnie z przyjętymi standardami

  • dbanie o wizerunek restauracji

  • Przygotowanie stanowiska przed rozpoczęciem pracy

3. Barman (ka)/ Kelner (ka)

Mile widziana znajomość podstawowych drinków lub doświadczenie na podobnym stanowisku. Wyszkolimy z drinków, kawy oraz obsługi kelnerskiej.

Mile widziane studentki.

Wymagania:

  • miła aparycja

  • schludność

  • wysoka kultura osobista

  • Szybka nauka obsługi klienta

  • dostępność w tygodniu oraz w weekendy

  • przygotowywanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych

  • wykonywanie koktajli alkoholowych zgodnie z recepturą

  • obsługa gości

  • zanoszenie dań i napoi

  • utrzymywanie czystości stanowiska pracy

  • przyjmowanie płatności, rozliczanie utargów z swojej zmiany

  • dbałość o czystość sali konsumenckiej, tarasu oraz wszelkich pomieszczeń które przeznaczone są dla gości

stawka: od 27,7 zł

! Restauracja otwarta będzie z początkiem maja/ końcem kwietnia, jednak już w kwietniu odbędą się pierwsze szkolenia.

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 906446195