2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Bieńczyce
Dodane 09 maja 2024

Pizzaiolo / pizzer 27 zł/h 160-200h

Wynagrodzenie

22 - 27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mała rodzinna rzemieślnicza pizzeria w Nowej Hucie poszukuje pracownika na stanowisko pizzaolo w wymiarze miedzy 160 do 200h miesięcznie. Zmiany od 8-10 h. Stawka godzinowa 27 zł netto. Umowa o pracę.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw bezwzględnie w zgodzie z ustalonymi standardami.

  • Utrzymanie bezwzględnej czystości na stanowisku pracy w kuchni i na stanowisku pracy.

  • Wyrób ciasta, przygotowywanie składników, wypiek pizzy i wyrób innych włoskich specjałów.

  • Kontrola jakości i HACCP żywności i zapasów.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku pizzaiolo. Może być podstawowe. Wyszkolimy Cię ale do czasu uzyskania samodzielności stawka 22 zł. Wymagamy chęci do przyjmowania wiedzy.

  • Absolutna higiena osobista.

  • Kultura osobista na najwyższym poziomie.

  • Umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność we wszystkie weekendy.

  • Aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pasja do kuchni. Znajomość włoskich wyrobów.

  • Punktualność i słowność.

  • Uczciwość.

Poszukujemy osoby z pasją do kuchni włoskiej, lubiącej swoją pracę i wypiekanie pizzy. Osoby chętnej do poszerzenia swojej wiedzy i rozwijania umiejętności w zawodzie pizzaolo.

Pizzę wyrabiamy z ciasta ogrzanego do temperatury pokojowej, ręcznie beż użycia wałkownic. Transfer pizzy na łopacie na kamień szamotowy bez użycia siatek czy foremek.

Osobom przychodzącym do pracy za karę, z uzależnieniami, niesłownym, krętaczom i niechlujnym z góry dziękujemy. Szkoda waszego i naszego czasu.

Nie zatrudniamy na czarno. Nie i już.

Uprzejmie prosimy osoby niezainteresowane stanowiskiem o uszanowanie swojego i naszego czasu i niedzwonienia w celach badawczych.

O to samo prosimy osoby umawiające się na rozmowę wstępną i nie przychodzące na nią.

Zatrudniamy obcokrajowców ale wymagamy komunikatywnego polskiego. Kobiety również mile widziane.

Gwarantujemy stabilną pracę w miłej rodzinnej atmosferze w cywilizowanych warunkach wsród ludzi kulturalnych a nie jaskiniowców i patologii.

Mamy klimatyzowaną kuchnię i wysokiej jakości sprzęt† pozwalający na bezstresową pracę.

Na sms nie odpowiadamy. Jeśli interesuje cię ta praca to podeślij nam cv lub zadzwoń.

Rozpoczęcie pracy od 1 lipca ale istnieje możliwość rozpoczęcia wcześniej w celu przeszkolenia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 917141296