2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Polesie
Dodane 22 kwietnia 2024

Pizzaiolo, kucharz na Bałutach (nowa restauracja)

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

[Fajną atmosferę w pracy, poczucie, że największą wartością firmy są ludzie!]

Nowa restauracja sushi&pizza na Bałutach "MIA SUSHI" [od Maja] zatrudni Pizzaiolo oraz Kucharz na ciepłą kuchnie, osoby z doświadczeniem gastronomicznym, jak również osoby do przyuczenia!

Szukamy osoby odpowiedzialnej, komunikatywnej, dobrze zorganizowanej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie - stawka 28-35 zł/godz w zależności od Twoich umiejętności

  • umowę zlecenie

  • miłą atmosferę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • elastyczny grafik

  • posiłki pracownicze

  • zniżki i rabaty pracownicze

Obowiązki:

  • Przygotowywanie sushi zgodnie z standardami i recepturami restauracji;

  • Utrzymanie jakości i świeżości składników;

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni;

  • Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia płynnej obsługi;

  • Znajomość menu sushi i umiejętność udzielania informacji o różnych rodzajach sushi oraz innych dań japońskich;

  • Adaptacja do szybkiego tempa pracy w kuchni.

Praca z 11.30 do 22.00

Praca odbywa się przez około 15 dni w miesiącu, a grafik jest ustalany z możliwością negocjacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 908799167