2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Żelechów
Dodane 24 maja 2024

Pisanie tekstów Copywriter SEO link building content manager motoryzac

Lokalizacja

Żelechów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Pisanie tekstów Copywriter SEO link building content manager motoryzacja student

Poszukujemy osoby do pisania teksów na blog i sklep internetowy z branży motoryzacyjnej - www.hak-hol.pl

Wymagania

- Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. lekkie pióro,

- znajomośc branży motoryzacyjnej

- biegła obsługa Worda i PowerPoint

- znajomości podstaw pisania teksów na stronę internetową (seo)

Zadania

- Pisanie artykułów na blogi oraz materiałów SEO na stronie www.hak-hol.pl

- link building. wyszukiwanie portali, blogów i innych miejsc do pozyskania linka

- przygotownaie prezentacji i zdjec na strone

- publikacja na stronie - wordpress i prestashop

Praca dorywcza lub stała

Lokalizacja

Żelechów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelechów
ID: 920583543