2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Tarnowskie Góry
Dodane 10 kwietnia 2024

PiriKebab zatrudni pracowników

Wynagrodzenie

18 - 26 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

PiriKebab zatrudni pracowników do pracy w lokalu. Poszukujemy młodych i energicznych osób. Mile widziani uczniowie i studenci.

Oczekujemy:

· Chęci do pracy,

· Wysokiej kultury osobistej,

· Doświadczenie niewymagane :)

· Książeczka Sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

Obowiązki:

· Przyjmowanie zamówień

· Przygotowanie posiłków

· Dbanie o czystość i porządek

· Pomoc przy pracach w lokalu,

Oferujemy:

· Pełne szkolenie i wdrożenie,

· Posiłki pracownicze,

· Stabilne zatrudnienie i terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Lokal czynny od poniedziałku do niedzieli.

Praca w centrum Tarnowskich Gór przy Rynku, w systemie dzień pracy dzień wolnego.

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem olx. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 732207026